این مطلب ۲۸۸۰ بار خوانده شده
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی:

تشکل های فرهنگی باید از ظرفیت مساجد استفاده کنند

نیشابور-مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت:تشکل های فرهنگی و مردمی باید به سوی مساجد بروند زیرا اگر مساجد آباد شود کشور آباد می شود.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،

حجت الاسلام هادی صاحبقرانی در اولین اعتکاف تشکیلاتی رمضانیه در نیشابور اظهار کرد: در گام دوم انقلاب، انقلابی گری یعنی توقف ممنوع و ابتکار برای خروج از بن بست‌ها است و اگر قرار است کشور پیشرفت کند باید مانند زمان جنگ عمل کنیم.

وی افزود: در بیانیه گام دوم رهبری انقلاب مسئولیت‌ها را به مردم، جوانان و حزب الهی‌ها واگذار کردند و این مسئولیت پذیری در سیل اخیر در کشور جلوه گر شد. اگر خود را به بودجه متوقف کنیم کارها بر روی زمین می‌ماند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تصریح کرد: در سیستم جدید سازمان تبلیغات اسلامی استان رویکرد تحولی خواهیم داشت و ما به دنبال نهادی انقلابی، کارآمد و مردمی هستیم.

صاحبقرانی گفت: رویکرد سازمان تبلیغات اسلامی در استان مسجد محوری و محله محوری است و تشکل‌ها باید به سوی مساجد بروند زیرا اگر مساجد آباد شود کشور آباد می‌شود. اگر وارد میدان جهاد شویم می‌توانیم پیشرفت کنیم و در حرکات جهادی انسان مقاوم می‌شود.

صاحبقرانی در ادامه به تحولات این روزهای منطقه نیز اشاره کرد و گفت: تفکر مقاومت یک تفکر فراگیر است و قالب مقاومت امروز در منطقه به صورت جبهه‌ای در حال فعالیت است و باید بدانیم کار جبهه‌ای، رسانه، سخنران و ابزار و فناوری‌هایی نیاز دارد که باید به آنها توجه کنیم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.