این مطلب ۱۹۵ بار خوانده شده
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان:

نواحی سپاه و حوزه‌های بسیج استان همدان آماده جمع‌آوری کمک‌های مردمی هستند

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه کمک به مردم سیل‌زده مناطق شمالی کشور در صدر برنامه‌های فعلی سپاه انصارالحسین(ع) استان قرار دارد، گفت: در همین راستا نواحی مقاومت سپاه و تمام حوزه‌های مقاومت بسیج در استان همدان آماده جمع‌آوری کمک‌های مردمی هستند.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،

سردار مظاهر مجیدی با بیان اینکه کمک به مردم سیل‌زده مناطق شمالی کشور در صدر برنامه‌های فعلی سپاه انصارالحسین(ع) استان قرار دارد، اظهار کرد: در همین راستا نواحی مقاومت سپاه و تمام حوزه‌های مقاومت بسیج در استان همدان آماده جمع‌آوری کمک‌های مردمی هستند. وی با بیان اینکه طبق آخرین اخبار کار جمع‌آوری کمک‌ها در حال انجام است، گفت: از مردم استان درخواست می‌شود نسبت به تأمین مواد غذایی، پوشاک و پتو همراهی لازم را داشته باشند تا قدمی در راستای کمک به هموطنانمان برداریم. فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به اینکه پیش‌بینی می‌شود نخستین محموله کمک‌های مردمی همدان امشب راهی مناطق سیل‌زده شود گفت: از آن جا که تا عصر امروز نسبت به جمع‌آوری اقلام مورد نیاز اقدام خواهد شد فعلاً آمار دقیقی از میزان آن نداریم. وی تصریح کرد: بعد از ارسال این محموله نسبت به کمک‌رسانی‌های بعدی و اعزام دیگر محموله‌ها بر اساس نیاز منطقه اقدام خواهد شد. 

وی گفت: از آن جا که درخواست اعزام نیروی انسانی برای حضور در منطقه سیل‌زده نشده است از همدان نیرویی در آن جا حضور ندارد اما در صورت نیاز در این زمینه نسبت به اعزام نیرو نیز اقدام خواهد شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.