این مطلب ۷۸۲ بار خوانده شده
بسیج مساجد و محلات

مراسم تقدیر از سرباز بسیج مساجد و محلات

قدر دانی از سرباز وظیفه معاونت بسیج مساجد و محلات برادر محمد حسین کیایی به پاس زحمات و عملکرد انقلابی گونه ایشان در فعالیت های سپاه و بسیج
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،قدر دانی از سرباز وظیفه معاونت بسیج مساجد و محلات برادر محمد حسین کیایی به پاس زحمات و عملکرد انقلابی گونه ایشان در فعالیت های سپاه و بسیج در باشگاه ورزشی ایشان انجام گردید.

برادر کیایی از سال ۹۶ وارد عرصه مقدس خدمت سربازی گردیدند.ایشان که درای مدرک کارشناسی بوده و بعنوان استاد کینگ بوکسینگ دارای باشگاه بود و قبل از خدمت به این رشته ورزشی مشغول بودند و در حین خدمت  ضمن تبلیغ این رشته بین سربازان و فراخواندن آنها به ورزش ساعات مازاد خدمت را به باشگاه میپرداختند.

ایشان در معاونت بسیج مساجد و محلات در امور اداری سپاه و بسیج و اجرای برنامه ها و کارهای سیستمی نقش خوب و تاثیر گذاری را ایفا نمودند.به همین خاطر بعد از پایان خدمت طبق نظر مسئول بسیج مساجد و محلات استان مقرر شد از ایشان قدر دانی و تشکر به عمل آید.

و با حضور در باشگاه و بین شاگردان ایشان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدیه انجام گرفت.و برای ایشان موفقیت و و سربلندی در تمام مراحل کاری و زندگی و پیشبرد اهداف انقلاب از خدای متعال خواستار شدند.

دانلود: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.