این مطلب ۵۲۰ بار خوانده شده
حمایت از کالای ایرانی

خرید کالای ایرانی مساوی با شکست تحریم ها و حمایت از کارگر ایرانی

اگر دم عید کالای ایرانی خرید کنیم هم به شعار سال عمل کرده ایم هم به شکست تحریم ها کمک کرده ایم و هم از کارگر ایرانی حمایت کرده ایم.
فارسی

تنها راه مقابله با جنگ اقتصادی، حمایت از کالای ایرانی و تکیه بر توانایی‌ها و ظرفیت‌های داخلی و چشم ندوختن به بیگانگان است (مقام معظم رهبری مد ظله العالی)

با توجه به ایام پایانی سال و موعد خرید عیدانه باید چند نکته را مورد توجه داشته باشیم، اولا شعار سال توسط رهبر معظم انقلاب حمایت از کالای ایرانی انتخاب شده است و ایشان با توجه به درک این مقطع تاریخی آسیب جامعه را در اقتصاد دیدند و این مورد را تاکید قرار دادند که هم شامل مسئولان میشود و هم شامل مردم .

دشمنان این انقلاب که در زمینه های مختلف شکست خورده اند اکنون رو به جنگ اقتصادی آورده اند و با استفاده از ابزار تحریم درصدد تضعیف روحیه جامعه هستند و یکی از راههای مقابله با این جنگ،  اقتصاد مقاومتی و تکیه بر تولید داخلی است.

هم وطنان عزیز ما در کارگاهها و کارخانه ها با کم و کاستی خود مشغول کارند تا کالای مورد نیاز کشور را تولید کنند ،اگر ما کالای ساخت او را بخریم او صاحب سرمایه شده و کیفیت و مقدار کالای خود را افزایش خواهد داد.

اگر تکیه خود را بر تولید داخلی بزنیم دیگر با ترس و دلهره در مقابل دشمن نمی ایستیم که هر لحظه او بخواهد با یک امضا ما را به زانو در بیاورد .

گرچه ممکن برخی کالای ساخت داخل کیفیت لازم را نداشته باشد اما نباید گفت که همه آنها چرا که داریم کالاهایی را که ساخت داخل کشور هستند ولی بعد از خارج شدن از کشور با مارک آنها دوباره وارد این مملکت شده و ما آنرا می خریم.

پس بیاییم با حمایت از کالای ایرانی اقتصادی پایدار و قترتمند را برای مملکت خود رقم بزنیم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.