این مطلب ۵۱۲ بار خوانده شده
بسیج مساجدومحلات سپاه روح الله

برگزاری هیئت اندیشه ورز با حضور فرماندهان حوزه مقاومت

معاونت بسیج مساجد ومحلات سپاه روح الله در تاریخ ۹۷/۱۱/۸ اقدام به برگزاری نشست هیئت اندیشه ورز با حضور فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج استان مرکزی و مسئولین ارکان مساجد استان نمود.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،معاونت بسیج مساجد ومحلات سپاه روح الله در تاریخ ۹۷/۱۱/۸ اقدام به برگزاری نشست هیئت اندیشه ورز با حضور فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج استان مرکزی و مسئولین ارکان مساجد استان نمود.

در این نشست که فرماندهی محترم سپاه استان مرکزی و مدیر کل سازمان تبلیغات استان و مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه و دبیر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان حضور داشتند فرماندهان حوزه به تشریح برنامه های خود پرداخته و مسائل ومشکلات خود را در مساجد حوزه استحفاظی مطرح نمودند که مسئولین ارکان مساجد استان به سوالات ایشان پاسخ های لازم را ایراد نمودند. همچنین مسئول معاونت بسیج مساجدومحلات سپاه روح الله نسبت به اهمیت اجرای دستورالعمل مسجد محوری مطالبی را عنوان نمودند و نسبت به توجیه این دستورالعمل اقدام نمودند.در پایان این برنامه که تا عصر ادامه یافت از شرکت کنندگان با اهداء هدایایی تقدیر گردید.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.