این مطلب ۲۶۳ بار خوانده شده
سردار فلاح جانشین سپاه بیت المقدس کردستان

فلسفه وجودی پایگاه مقاومت بسیج در مساجد حل مشکلات مردم است

امروز دوشنبه ۱۵ بهمن چهارمین جلسه هماهنگی و هم افزایی دستگاههای متولی مسجد استان کردستان با حضور نمایندگان ادارات متولی مسجد در محل ستاد سپاه بیت المقدس کردستان برگزار گردید.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،امروز دوشنبه ۱۵ بهمن چهارمین جلسه هماهنگی و هم افزایی دستگاههای متولی مسجد استان کردستان در محل ستاد سپاه بیت المقدس کردستان برگزار گردید.در این جلسه که در محل کار جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان برگزار شد نماینده ادارات اوقاف و امور خیریه ،سازمان تبلیغات اسلامی ،مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی حضور داشتند.

سردار فلاح در این جلسه ضمن تسلیت ایام فاطمیه  و تبریک دهه فجربا اشاره به اینکه استان کردستان استان مسجد و مناره حدود ۲۲۰۰ مسجد دارد که باید طبق فرمایش امام خمینی که فرمودند سنگر ها را حفظ کنید باید با کار فرهنگی مساجد را احیا نگه داریم

جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفتند الگو ما برای مساجد باید مسجد النبی زمان پیامبر اسلام (ص) باشد که نه تنها محل عبادت و نماز جماعت بود بلکه محل حل مشکلات اقتصادی ،اجتماعی و کارهای سیاسی بود و تمام امور از مساجد هدایت و رهبری می شد.

ایشان در ادامه به وضعیت استان اشاره نمودند و یادآور شدند که با توجه توطئه های دشمن در زمینه نفوذ و ایجاد جریانات انحرافی مذهبی و نیز با توجه به اینکه اکثریت مردم استان مردم دیندار هستند نیازمند آن است که ادارات متولی مسجد ضمن هماهنگی و پرهیز از کارهای جزیره ای نسبت به اقدامات فرهنگی مناسب مبادرت ورزند.

در ابتدای این جلسه جناب سرهنگ مسعودی مسئول معاونت بسیج مساج و محلات سپاه بیت المقدس گزارشی از روند جلسات قبل و پیگیری مصوبات آن ارائه نمودند وهمچنین نمایندگان ادارات متولی مسجد به بیان نکته نظرات خود پرداختند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.