این مطلب ۳۵۶ بار خوانده شده
در مسجد ثارالله ظفر کرمانشاه برگزار گردید

دوره توانمند سازی ارکان مساجد هدف سطح یک استانی

به همت معاونت بسیج مساجد و محلات سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه دوره توانمندسازی ارکان مساجد هدف سطح یک این استان با حضور تعدادی از ائمه جماعات،مسئولین هیأتهای امنای مساجد و فرماندهان حوزه و پایگاه مقاومت برگزار گردید.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،روز چهارشنبه تاریخ ۹۷/۱۱/۱۰ در محل مسجد ثارالله شهرک ظفر استان کرمانشاه دوره توانمندسازی ارکان مساجد هدف سطح یک با حضور تعدادی از ارکان مساجد برگزار گردید.

در این دوره که به مدت یک روز به طول انجامید،پس از عرض خیر مقدم و توجیهات اولیه توسط مسئول معاونت بسیج مساجد و محلات،سرهنگ محمدی،سه کارگاه تحت عنوانهای کارگاه ائمه جماعت،کارگاه رؤسای هیأت امناء و کارگاه فرماندهان حوزه و پایگاه مساجد هدف سطح یک تشکیل گردید که پس از پایان دوره از هر کارگاهی یک نفر به عنوان نمایند به بیان نظرات و انتقادات خود پرداخت.

در پایان معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت نبی اکرم(ص)،سرهنگ بیاتی به عنوان نماینده سپاه و حاج آقا عباسی به عنوان نماینده اداره اوقاف و امور خیریه استان با بیان مطالبی در خصوص هماهنگی و همکاری ارکان مساجد،به ایجاد وحدت و هم افزایی بیشتر این ارکان تأکید کردند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.