این مطلب ۴۴۸۸ بار خوانده شده
سازمان بسیج مساجد و محلات برگزار کرد:

مراسم معارفه حجت الاسلام دسمی

مراسم معارفه حجت الاسلام دسمی ریاست جدید سازمان بسیج مساجد ومحلات، با حضور سردار بهشتی در محل این سازمان برگزار شد.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات، مراسم معارفه حجت الاسلام دسمی با حضور سردار بهشتی در محل سازمان بسیج مساجد و محلات برگزار شد.

در این مراسم که با حضور مدیران و کارشناسان سازمان بسیج مساجد و محلات و جمعی از همراهان حجت الاسلام دسمی در فضایی دوستانه و پرشور برگزار شد، ابتدا سردار بهشتی به بیان عملکرد این سازمان در مدت تصدی ۳۰ ماهه ایشان اشاره کرد و گفت: امروز بسیج مساجد و محلات با تعامل خوبی که با دیگر سازمان ها و ارگان های مرتبط با مسجد برقرار کرده ، توانسته گامی بلند در راستای تحقق مسجد طراز اسلامی بردارد . نقطه اوج این تعاملات را می توان در جشنواره برترین های مساجد که در ششم بهمن ماه سال جاری با حضور دست اندرکاران امور مسجد در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد ، دید.

بهشتی افزود: در ۳۰ ماه گذشته اقدامات خوبی در حوزه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، آموزشی، رسانه و غیره در سطح پایگاه های بسیج مساجد انجام شده که حاصل فعالیت های مخلصانه همکاران سازمان و همه معاونین استانی می باشد.

سردار بهشتی گفت: از جمله کارهای مهمی که در سال گذشته شروع شد و همچنان ادامه دارد، آموزش فرماندهان حوزه ها می باشد که با هدف ارتقاء سطح مدیریت در بسیج انجام شد. همچنین گردآوری و چاپ کتاب های آموزش فرماندهان پایگاه ها و حوزه ها مقاومت بسیج و کتاب های شورای پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج از جمله اقدامات این سازمان بوده است.

رئیس سابق سازمان بسیج مساجد افزود: با توجه به درک نیاز به اطلاعات و شناسنامه های پایگاه های سراسر کشور ، اقدام به تهیه سامانه آرشیو مساجد نمودیم که با پیگیری ها و سختی های بسیار زیاد توانستیم بعد از حدود یک سال آن را تهیه نماییم و امروز آماده بهره برداری می باشد.  همچنین جهت ارتباط مستقیم کلیه بسیجیان سراسر کشور با سازمان بسیج ، سامانه تلفن گویا را تعریف نمودیم که با پیگیری های متعدد و جلسات پی در پی توانستیم آن را تا مرحله اجرا پیش ببریم.

سردار بهشتی در پایان سخنانش از تمامی همکاران سازمان بسیج مساجد تشکر نموده و از همکاران خواست تا با قدرت هرچه تمام تر این راه را ادامه دهند و باعث شکوفایی بیش از پیش مساجد گردند.

در ادامه جلسه ، حجت الاسلام دسمی ، ریاست سازمان بسیج مساجد و محلات از تلاش ها بی دریغ سردار بهشتی در مدت تصدی ایشان تقدیر و تشکر نمود و افزود: اگر نبود پیگیری ها و تلاش های سردار بهشتی، شاید امروز چنین نتایج خوبی را شاهد نبودیم. رویکرد باید اینچنین باشد که هر مدیری که عوض می شود و نفری که جدید می آید باید نگاه کند به عملکرد مثبت مدیریت قبلی و راه درست را ادامه دهد.

وی افزود: سابقه ۱۵ ساله اینجانب در سازمان بسیج با مدیریت ریاست های مختلف این مطلب را ثابت کرده است. هر فردی که منصوب می گردد سعی در ارتقاء بسیج دارد و به هر نحوی که شده این مهم را محقق می کند و کار را یک قدم به جلو هدایت می کند.

در پایان این مراسم از زحمات بی دریغ سردار بهشتی تقدیر شد و همکاران سازمان بسیج مساجد و محلات، سردار بهشتی را بدرقه نمودند.

انتهای پیام/ج

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.